Narodil jsem se v roce 1991 v Olomouci. Fotografii se věnuji od roku 2011, kdy jsem začal zachytávat svět kolem sebe.
Po letech práce grafického designéra stále víc směřuji k vlastní autorské tvorbě –
k tomu, co mě skutečně naplňuje.
Hledám jinou perspektivu, hru světla a barev a momenty, které mají co říct.
Tvořím, protože jinak nemůžu.
fotograf a ditigální umělec